Voditelj catering tima (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adria grupa je najveće hrvatsko multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1500 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju. Adria gastro je jedan od sektora unutar Adrie Grupe. Specijalizirani smo za djelatnost ugostiteljstva unutar tvrtki, te smo prisutni na preko 50 lokacija diljem Hrvatske. Catering je naša dodana vrijednost kojim zadovoljavamo i najsitnije želje naših klijenata. Naša vizija je biti vodeća uslužna kompanija u srednjoj Europi i okruženju.

Osnovna zaduženja uključuju:
• samostalno vođenje catering tima, trening tima i upravljanje njihovim učinkom
• planiranje i organizacija izvršenja svih aktivnosti unutar područja odgovornosti Catering odjela
• priprema logistike catering događaja
• upravljanje voznim parkom
• aktivno sudjelovanje u svim procesima vezanim za unaprjeđenje i razvoj odjela
• odgovornost za uspješno provođenje planiranih akcija i postizanje ciljeva
• prodaja catering usluga kako postojećim tako i novim klijentima
• održavanje odnosa s postojećim klijentima u cilju pronalaska novih
• sudjelovanje u kvalitetnom provođenju ISO i HACCP sustava unutar tvrtke
• provođenje procedura i radnih uputa Catering odjela
• osiguravanje resursa i pravovremenih aktivnosti s ciljem ostvarivanja uspješnih poslovnih rezultata
• sudjelovanje u aktivnostima i zadacima odjela Catering kuhinje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Očekujemo osobu s iskustvom u cateringu i s naglaskom na specifičnosti poslovanja. Osoba koja će se najbolje uklopiti u naš tim je kreativna i na svaki izazov gleda kao na situaciju za poboljšanje poslovnih procesa. Osoba je čvrstog karaktera, vođa tima, odlučna uspjeti i snažno potiče entuzijazam suradnika i klijenata. Samoinicijativa, iskrenost, odgovornost i stalna želja za razvojem osnovne su vrijednosti kojima teži. Govori minimalno engleski jezik, posjeduje vozačku dozvolu B kategorije, aktivni je vozač te ima napredno poznavanje rada na računalu. Nudimo izazovna primanja i beneficije te mogućnost razvijanja unutar moderne tvrtke s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom. Imamo moderan pristup leadershipu i razvijanju naših menadžera.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i obavezne preporuke pošaljete do 15.8.2018. godine na e-mail adresu: [email protected] ili putem Brze prijave.

Radujemo se susretu i sretno!
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno