Voditelj bravarsko / monterskog tima (m/ž)

2 dana do isteka
Mjesto rada:
inozemstvo
Rok prijave:
22.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za terenski rad u inozemstvu tražimo voditelja tima montera.

Dužnosti:
- Vođenje manjeg tima montera na projektima montaže u inozemstvu (5-10 ljudi),
- Raspodjela rada i zadataka unutar tima,
- Komunikacija s voditeljima gradilišta i projekata,
- Suradnja i koordinacija rada s vanjskim izvođačima, sastavljanje jednostavnijih izvještaja i prijavljivanje eventualnih pogrešaka.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Iznadprosječna primanja,
- Zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme,
- Zaposlenje u perspektivnom i stabilnom gospodarskom sektoru,
- Interna školovanja i certificiranja, pomoću kojih je moguće brzo napredovanje,
- Rad u timu vrhunskih stručnjaka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
inozemstvo

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- Završeno stručno ili srednje obrazovanje, tehničko područje
- Samostalnost u radu, točnost i ciljnana usmjerenost,
- Odlično čitanje nacrta i skica,
- Spremnost za rad od kuće ili u inozemstvu,
- Pouzdanost i sposobnost rada u timu,
- Obavezno znanje njemačkog ili engleskog jezika (nivo samostalnog sporazumijevanja).

Prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Gosposvetska cesta 84, 2000 Maribor
Županija:
Inozemstvo
Država:
Slovenija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.