Voditelj bistroa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Voditelj za rad u novootvorenom bistrou u samom centru Zagreba.

Dirigentska palica lokala koja je odgovorna te sa svime upoznata i na koju se svi mogu osloniti.
Opis ovog radnog mjesta podrazumijeva i posluživanje gostiju no primarno se odnosi na uspostavljanje kontakta i koordinaciju te pokretanje i provođenje svih aktivnosti lokala.

Spremnost za rad u timu, izvrsnu komunikaciju s kolegama i partnerima, samostalnost i inicijativu, točnost i analitičnost, marljivost, organiziranost i predanost radu.

Idealan kandidat za ovo radno mjesto je dinamična osoba s izraženim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama i razvijenim osjećajem za rad s klijentima i usmjeren na ostvarivanje rezultata.
Posebne pogodnosti:
Visoko kvalitetno radno okružje, poštene, uvažavajuće i korektne odnose, napredovanje u svim smjerovima!

• Motivirajući i izazovan rad u novom ugostiteljskom objektu u centru Zagreba.
• Stabilne prihode i transparentnu radnu regulativu.
• Prijava i ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca.
• Rast prihoda shodno rezultatima rada, reguliran isključivo kroz aneks ugovora.
• Sigurno i stimulirajuće radno okruženje, stabilan tim i podršku, visok stupanj početnog povjerenja, Napredak shodan iskazanim karakteristikama (mogućnostima i odgovornostima).

* Kod kandidata koji zadovolje navedene uvjete te iste i opravdaju kroz rad, nudimo mogućnost dodatnog školovanja ili daljnjeg stručnog usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima; (prodaja hotela, F&B, recepcijsko poslovanje, voditelj restorana..) ili vrlo visoki entuzijazam i odgovornost u koliko nemate dovoljno voditeljskog iskustva.

- aktivno poznavanje engleskog jezika (znanje više jezika je prednost)

- poznavanje MS Officea, te rad na ugostiteljskom programu (Remaris)

- poznavanje poslovanja i trendova u hotelijerstvu

- samostalnost u radu i upravljanje poslovnim procesima

- odgovornost, izražene vještine rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima

- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine

- orjentacija na rezultat i naglašena proaktivnost

- viša ili visoka stručna sprema

Pri prijavi molimo Vas sljedeće:
I Životopis (istinit, s fotografijom ne starijom od 6 mj.)
II Potvrda o stručnoj spremi
III Potvrda o nekažnjavanju, ne starija od 6 mj. (potrebna za drugi krug natječaja)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, engleski (poželjan, nije uvijet)
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina