Visual Merchandiser (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidata za poziciju:

Zagreb
(Česta putovanja izvan RH )

Glavne odgovornosti:
• Briga oko vizualnog identiteta
• Pozicioniranje prodajnog asortimana u skladu sa smjernicama kompanije
• Briga o promidžbenim i ostalim vezanim materijalima
• Odgovornost za postignute prodajne rezultate na temelju izlaganja artikala
• Korištenje prostora na najbolji mogući način
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS
• Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• 2-3 godine iskustva na sličnim poslovima
• Izražena ljubav prema modi i modnim trendovima
• Izražene organizacijske sposobnosti
• Predanost poslu i spremnost na izazove
• Izražena kreativnost i smisao za estetiku
• Izvrsno poznavanje MS Officea

Ukoliko ste zaintereseirani za navedenu poziciju,
molimo vas prijavite se najkasnije do 28.03.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.
Manpower savjetovanje d.o.o., Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701 Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/26, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za posredovanje pri zapošljavanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine