Viši referent za računovodstvo (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Računovodstvo Soldo d.o.o. osnovano je 1999. godine, nakon čega kontinuirano obavlja djelatnosti vođenja poslovnih knjiga, računovodstvenog i poreznog savjetovanja.
Društvo u kontinuitetu zapošljava prosječno 10 djelatnika.

Tražimo:

Posebne pogodnosti:
• rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci;
• izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju;
• mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja;
• suradnja s vrhunskim stručnjacima iz područja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
• Završen fakultet (VSS, VŠS) iz područja ekonomskih znanosti (prednost: smjer računovodstvo)
Minimalno 5 godina radnog iskustva na računovodstvenim poslovima (uključujući samostalno bilanciranje, obračun plaće i obračun poreznih davanja s naglaskom za obveznike poreza na dobit)
• Poželjno znanje engleskog jezika B2 razine jezične mape EU;
• Visoka razina informatičke pismenosti.

Što očekujemo od kandidata:
visoku razinu samostalnosti u poslu (predznanje u svim područjima računovodstva i zakonskoj regulativi-pdv, dobit, dohodak...)
• proaktivnost, inicijativnost, snalažljivost;
• orijentiranost na zadatak i na ostvarivanje rezultata;
• pouzdanost, marljivost, ažurnost, odgovornost, sistematičnost, preciznost;
• sposobnost prilagođavanja timskom radu, kooperativnost, komunikativnost;
• usmjerenost ka uslužnosti prema klijentima;
• otvorenost prema novim znanjima i spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje.

Za prijavu molimo popunite donji upitnik.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Potrebno radno iskustvo:
pet godina