Viši fizioterapeut - pripravnik  HZZ OGLAS

Poliklinika Glavić za neurologiju i fizikalnu medicinu i rehabilitaciju
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.04.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: fizikalna terapija, rehabilitacija, rad na robotskim uređajima. Poliklinika Glavić nudi svakom zaposleniku rad i učenje od visoko kvalificiranih stručnjaka. Zbog povećanja opsega posla, Poliklinika Glavić traži fizioterapeuta/fizioterapeutkinju pripravnika/pripravnicu. Osim rada konvencionalne fizikalne terapije i kineziterapije nudimo edukaciju za rad u neurorehabilitaciji robotikom te stjecanje iskustva u radu s najnaprednijom tehnologijom u neurorehabilitaciji. Više o nama i atmosferi u Poliklinici Glavić možete pronaći na službenoj web stranici www.glavic-clinic.com. Zahvaljujemo svima koji su se prijavili za ovu poziciju. Napominjemo da će se izravno kontaktirati samo oni kandidati koji ispunjavaju tražene uvjete. Našim kandidatima bit će pružene jednake mogućnosti bez obzira na njihovu dob, spol, rasu, invaliditet, seksualnu orijentaciju, kulturu ili druge osobne karakteristike koje nisu povezane s poslom. Sve prijave bit će razmotrene pod uvjetima povjerljivosti u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka. Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130977808
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.