Veterinar/veterinarka

24 dana
Poslodavac:
VETERINARSKA STANICA NOVI MAROF D.O.O.
Kategorija:
Poljoprivreda
Mjesto rada:
Novi Marof
Rok prijave:
12.08.2018.
Mjesto rada:NOVI MAROF, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:VETERINARSKA STANICA NOVI MAROF D.O.O.
Kontakt:osobni dolazak: FRANJEVAČKA 2, 42220 NOVI MAROF mobitel: 098 379483
Ostale informacije:

Opis posla: briga o zdravlju životinja (velike i male životinje) - preventiva, liječenje, provođenje naređenih mjera. Uvjeti: - završen veterinarski studij - visoka stručna sprema - položen stručni ispit - član Veterinarske komore s važećom licencom za rad - poznavanje rada na računalu - mogućnost korištenja vlastitog vozila Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti: - životopis - domovnicu - liječničku potvrdu o zdravstvenoj sposobnosti Mjesto rada: područje rada Veterinarske stanice Novi Marof (Novi Marof, Varaždinske Toplice, Visoko i Breznica) Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad. Mogućnost korištenja mjere Potpore za zapošljavanje. Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti osobno na adresu: Veterinarska stanica Novi Marof d.o.o, Franjevačka 2, 42220 Novi Marof Kontakt telefon: 098/379-483 - Vjekoslav Kožić, dr.med. vet.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92485759

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare