Vatrogasac/ica  HZZ OGLAS

ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. za održavanje, obnovu i popravak zrakoplova
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
07.10.2022.

Mjesto rada:
VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
pisana zamolba: SISAČKA 39 E, 10410 VELIKA GORICA
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Uvjeti radnog mjesta: •SSS, profesionalni vatrogasac ili vatrogasni tehničar •vozačka dozvola B i C kategorije •ako je kandidat stariji od 30 godina, dostaviti dokaz da je do sada već radio (bio zaposlen) na poslovima profesionalnog vatrogasca •znanje engleskog jezika •znanje rada na računalu Prednost pri zapošljavanju ima kandidat s položenim stručnim ispitom za vatrogasca s posebnim ovlastima i odgovornostima te dodatnim edukacijama iz područja rada vatrogasaca (spašavanje iz dubina i visina, hidraulički alati, punjenje izolacijskih aparata, serviser vatrogasnih aparata…)
Što očekujemo od kandidata: •temeljitost, odgovornost, motiviranost za rad
Opis poslova: •obavljanje preventivnih i operativnih poslova provođenja mjera zaštite od požara propisanih internim aktima •upravljanje vatrogasnim vozilom, rukovanje vatrogasnom opremom i instalacijama na vozilu te rukovanje pumpnim agregatima i održavanje istih u najvišem stupnju pripravnosti •kontrola ispravnosti i nadzor hidrantske mreže te vatrogasnih aparata •obavljanje ostalih poslova u skladu s naravi i vrstom posla za koji se zasniva radni odnos te sukladno osposobljenosti radnika
Uz prijavu na oglas potrebno je priložiti: •životopis •presliku svjedodžbe •presliku domovnice •uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci) •elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a •presliku vozačke dozvole (B i C kategorija •presliku uvjerenja o položenim stručnim ispitima ukoliko ih kandidat posjeduje Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme uz probni rok u trajanju od 1 mjesec. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnim zakonskim propisima, ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužni su se pozvati na to pravo i u prijavi priložiti dokaz o pravu prednosti. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 98/19 i 84/21), čl. 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19)čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20.) dužan se u prijavi na oglas pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na oglas dužan je priložiti pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) uz prijavu na oglas dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi čl. 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dužan je priložiti pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo. O svim relevantnim informacijama vezanim uz oglas kandidati će biti obaviješteni na telefon/mobitel ili e-mail adresu koju su naveli u molbi. Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu, pošaljite nam svoju prijavu s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 23.09.2022. na adresu poslodavca: ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. SISAČKA 39 E, 10 410 VELIKA GORICA S naznakom „za oglas – vatrogasac“ ili na e- mail: [email protected] Nepotpune i nepravovremene prijave neće biti razmatrane. Napomena: ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. zadržava pravo ne zaposliti niti jednog prijavljenog kandidata. Temeljem odredbi Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka, odnosno u skladu sa svim važećim propisima u svezi zaštite osobnih podataka, slanjem prijave za posao i tražene dokumentacije putem pošte na gore naznačenu adresu i/ili putem naznačenog e-maila, kandidat daje dobrovoljnu privolu za prikupljanjem i obradu svih navedenih osobnih podataka i dokumentacije, te daje dobrovoljnu privolu da ga ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. kontaktira i pozove na testiranje znanja i sposobnosti za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta, a sve u svrhu mogućeg zapošljavanja. ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. izjavljuje da će prikupljene osobne podatke i dokumentaciju prikupljati i obrađivati u skladu s odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka, samo u gore navedenu svrhu, te da će iste brisati po prestanku razloga i svrhe prikupljanja i obrade. ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. ističe da kandidat danu privolu, slanjem prijave za posao, može u svakom trenutku povući pisanim putem i prije prestanka svrhe prikupljanja i obrade podataka, odnosno prije odabira kandidata kojem će ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. ponuditi posao, te da povlačenje navedene privole ne utječe na zakonitost obrade prije njezina povlačenja. Ukoliko kandidat želi da ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. prikupljene osobne podatke i dokumentaciju temeljem prijave za posao, kao i temeljem obavljenog testiranja znanja i sposobnosti, nadalje prikuplja i obrađuje u svrhu kreiranja baze potencijalnih zaposlenika za buduća radna mjesta, obvezan je uz prijavu za posao dostaviti ispunjenu i potpisanu Privolu iz priloga ovog oglasa za radno mjesto.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126472182
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje