Varioc (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedan od najvećih poslodavaca u regiji, BERA GmbH vam nudi sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom. Uz Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, osobnu podršku na licu mjesta i naknade plaće prema BAP tarifnom Ugovoru, nudimo vam i puno drugih atraktivnih i važnih poslovnih usluga.
Varitelj/ica
Tražimo stručnjaka u varenju MAG postupkom kao podršku našem klijentu.
Tvrtka ubrzano raste na njemačkom i svjetskom tržištu. Tvrtka klijent, spada među vodeće proizvođače. Tvrtka se bavi proizvodnjom podvozja za multifunkcionalna vozila posebne namjene.
Tražimo motiviranu osobu, sa sveobuhvatnim znanjem u postupku MAG varenja kao i važečim certifikatom.
Vaše životopise, očekujemo na njemačkom jeziku, putem maila: [email protected] ili Brzom prijavom.

• vaši poslovni zadaci obuhvaćaju MAG varenje prema tehničkim nacrtima
• između ostaloga zaduženi ste za varenje gotovih konstrukcija i modela
• zaključno preuzimate odgovornost za kontrolu kvalitete i kvalitativno izvršavanje poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
• imate završenu školu metalske struke (bravar, strojar, etc..), prednost važeći certifikat za MAG postupak varenja (oznaka 135)
• interpretacija i izvedba prema nacrtima nije vam strana
• spremni ste raditi kao dio tima, prilagodljivi ste i odlikuje vas samostalnost u radu prema najvišim standardima kvalitete

Dodatne pogodnosti:
• ugovor o radu sklapa se na neodređeno vrijeme prema Njemačkom Zakonu o Radu
• zanimljivo radno mjesto sa širokim djelokrugom rada
• mogućnost napredovanja i razvoja u struci
• očekuje vas primjeren smještaj
• adekvatna plaća + dodatak za stan i hranu

„Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, te posjeduju važeće osobne dokumente članica Europske Unije“.

Ostale oglase možete pronaći na našoj web stranici www.bera.eu, Faceebok stranici ili LinkedIn-u.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola