Uredski asistent prodaje - podrška voditelju prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Sračinec
Rok prijave:
03.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KB d.o.o. je poduzeće sa 30 godišnjom tradicijom veleprodaje i maloprodaje (posuđe, stakleno posuđe, poklon artikala i igračaka), sa razvijanjem vlastite proizvodnje i WEB prodaje na Hrvatskom i inozemnom tržištu (info: www.k-b.hr).

U potrazi smo za kandidatom na radnom mjestu:

Zadaci:

• Uska suradnja s komercijalistima i ključnim kupcima
• Organizacija i koordinacija svih prodajnih procesa i termina
• Izrada i slanje raznih izvještaja vezanih uz prodaju
• Opća komunikacija i izrada prezentacija, ponuda
• Suradnja s odjelom marketinga i nabave, te slanje izvještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Ekonomski fakultet (VŠS/VSS)
• Poznavanje MS Office paketa uz napredno poznavanje Excela
• Ekonomično razmišljanje i djelovanje
• Odlične međuljudske, komunikacijske i praktične vještine
• Radno iskustvo 3 godine na sličnim radnom mjestu
• Izgradnja dugoročnih poslovnih veza s kupcima i dobavljačima
• Postprodajna briga o kupcima u cilju unapređenja dugoročne suradnje te povećanja zadovoljstva kupaca

Pošaljite nam CV i zamolbu putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine