Uredski/a asistent/ica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
STI PRO SOLUTIONS d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Belgija
Rok prijave:
24.12.2022.

Mjesto rada:
BELGIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 6019450
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: -vođenje uredskih poslova -dočekivanje stranki -nabava uredskih materijala opreme te namirnica za uredski prostor (pića i topli napici za stranke i zaposlenike) -organizacija i kupovina karata za Direktora, kao i za potrebe ostatka tvrtke (zaposlenike) -rezerviranje hotela za Direktora, kao i za potrebe ostatka tvrtke (zaposlenike) -briga o Direktorovim deklaracijama i računima, u suradnji sa ostatkom računovodstvenog tima -izrada jednostavnijih platnih naloga i povremeni odlasci u banku -organizacije njegovih putovanja (smještaj u hotelima, aviokarte..), te bi za obavezu imala vođenje ureda -raditi će 4 radna dana u uredu u Belgiji i 1 radni dan u uredu u Nizozemskoj -poželjno je iskustvo u navedenim poslovima Uvjeti: -izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu budući da će glavnina obaveza i razgovora biti vođena na engleskom -posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač Početak rada bi bio sredinom prvog mjeseca, a najbolje kandidate bi mogli upoznati već 09.12., kada Uprava bude u Zagrebu. Izaslani radnici.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128295506
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.