Upravitelj poslova (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
31.08.2018.

Cammeo Franšiza d.o.o.
Bartola Kašića 70, 31000 Osijek

www.cammeo.hr

UPRAVITELJ POSLOVA (m/ž)
(Dubrovnik)

Cammeo je vodeći domaći brend i sinonim za profesionalan, siguran i povoljan prijevoz. Od 2006. godine pa do danas Cammeo je od male obiteljske tvrtke izrastao u korporaciju koja danas posluje u tri države i 30 gradova u regiji, te godišnje preveze 10 milijuna putnika.

Kažu da smo radoholičari, no mi samo volimo to što radimo i vjerujemo u kvalitetu i profesionalizam i upravo zato smo i uspješni i u potrazi smo za visokomotiviranom osobom za rad u dinamičnoj atmosferi na neodređeno vrijeme.

Zbog širenja poslovanja tražimo dodatne kadrove!

Opis posla:

  • Rukovođenje zaposlenika zaposlenih u voznom parku
  • Pračenje efikasnosti rada i uspješnosti poslovanja
  • Organizacija poslova i nabave za poslovanje voznog parka
  • Analiza troškova u poslovanju
  • Kreiranje izvještaja prema nalogu poslodavca
  • Ostvarenje poslovnog plana na dodijeljenom području (analize, organizacija, aktivno praćenje)
  • Upješna poslovna komunikacija i izgradnja partnerskih odnosa sa klijentima.
Uvjeti:
  • VŠS/ VSS (ekonomskih ili tehničkih smjerova prednost)
  • Poželjno iskustvo rada u rukovođenju voznog parka.
  • Poznavanje MS Office paketa, napredno korištenje Excell-a
  • Obavezna B kategorija
  • Iskustvo rada minimalno 1 godina u sličnim poslovnim procesima

Od kandidata očekujemo visoku razinu odgovornosti, uslužnost, samostalnost u radu, fleksibilnost, izražene komunikacijske sposobnosti, dobre organizacijske vještine, razvijene analitičke sposobnosti, sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka u izazovnom radnom okruženju te sposobnost za konstruktivan timski rad.

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio kreativne i dinamične okoline, pošaljite nam svoju molbu i životopis na e-mail: [email protected]
ili se prijavite Brzom prijavom.

Odabrane kandidate za daljnji proces ćemo obavijestiti u kratkom roku o sljedećim koracima u procesu zapošljavanja. Svim ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesu i prijavama za natječaj.