Učitelj/učiteljica prirode

3 dana
Poslodavac:
OSNOVNA ŠKOLA LJUBEŠĆICA
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Ljubešćica
Rok prijave:
13.12.2018.
Mjesto rada:LJUBEŠĆICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:9 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:OSNOVNA ŠKOLA LJUBEŠĆICA
Kontakt:pismena zamolba: Zagrebačka 22, 42222 Ljubešćica
Ostale informacije:

Opis posla: izvođenje nastave prirode u osnovnoj školi. Osnovna škola Ljubešćica, Zagrebačka 22, 42222 Ljubešćica, raspisuje N A T J E Č A J za popunu radnog mjesta UČITELJ/UČITELJICA PRIRODE – 1 izvršitelj/izvršiteljica, neodređeno nepuno radno vrijeme, 9 sati tjedno UVJETI: - opći uvjeti prema Zakonu o radu - posebni uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti (ne trebaju biti izvornici niti ovjerene preslike): - životopis, - dokaz o stečenoj stručnoj spremi (diplomu), - domovnicu, - uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od šest mjeseci) Na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola. Kandidati koji se po posebnim propisima pozivaju na prednost pri zapošljavanju moraju prilikom prijave na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti i svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost kod zapošljavanja. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti i dokaze čiji se popis nalazi na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf Ponude s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu Škole. Rok za dostavu je osam (8) dana od objave natječaja. Nepravodobne i nepotpune ponude neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:96959012

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare