Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Učitelj/učiteljica matematike

- dana
Poslodavac:
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Bregana
Rok prijave:
14.09.2019.
Mjesto rada:BREGANA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kontakt:pismena zamolba: OŠ M.Langa,10432 Bregana,Langova 2
Ostale informacije:

Opis poslova:učitelj/ica matematike.Razina obrazovanja:VSS.Obrazovni program:prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi. Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br.87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17 i 68/18), Osnovna škola Milana Langa, Bregana, objavljuje NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa Za radno mjesto: - učitelj/ica matematike - 1 izvršitelj na određeno vrijeme - zamjena, s punim radnim vremenom. Uvjeti: prema čl. 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18). Uz pisanu prijavu kandidati su dužni priložiti i životopis, dokaz o stručnoj spremi, dokaz o državljanstvu, uvjerenje da protiv osobe nije pokrenut i ne vodi se kazneni postupak glede zapreke prema čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 8 dana od dana objave natječaja. Za prijavu je dovoljno dostaviti presliku dokumentacije (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike). Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su se1.u prijavi pozvati na to pravo 2. priložiti sve dokaze propisane posebnim zakonom. Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, 121/17) uz prijavu na natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama na poveznici mrežne stranice Ministarstva hrvatskih branitelja (https://www.google.hr/search?source=hp&ei=RVGfW6SRCojosQGX0re4Bw&q=https%3A%2F%2Fbranitelji.gov.hr%2Fzaposljavanje-843%2F843.&oq=https%3A%2F%2Fbranitelji&gs_l=psy-ab.1.0.0l2j0i22i30k1l6j0.2463.9911.0.11979.18.18.0.0.0.0.111.1819.8j10.18.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.18.1816...0i131k1j0i10k1j0i22i10i30k1.0.4n5BhQxhAyw.) Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. U skladu s Uredbom EU 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. 4. 20176. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje. Prijavom na natječaj kandidati su suglasni s objavom osobnih podataka (ime i prezime, zvanje) u svrhu obavještavanja o rezultatima natječaja. Zamolbe sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati zemaljskom poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Osnovna škola Milana Langa, 10 432 Bregana, Langova 2, s naznakom "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave se neće razmatrati. Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo. Rezultati natječaja bit će objavljeni na WEB stranici Škole. NAPOMENA : Natječaj je objavljen 07.09.2019 2019. i traje do 14.09.2019. NATJEČAJ JE OBJAVLJEN NA MREŽNOJ STRANICI OSNOVNE ŠKOLE MILANA LANGA, BREGANA I OGLASNOJ PLOČI ŠKOLE TE MREŽNOJ STRANICI I OGLASNOJ PLOČI HRVATSKOG ZAVODA ZA ZAPOŠLJAVANJE DANA,07.09.2019 do 14.09.2019.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102804500

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare