Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Učitelj/učiteljica fizike  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA I IVANA KUKULJEVIĆA
Mjesto rada:
Varaždinske Toplice
Rok prijave:
22.11.2019.

Mjesto rada:
VARAŽDINSKE TOPLICE, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
18 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Martina Pušteka 1, 42223 Varaždinske Toplice
Ostale informacije:

Opis posla: izvođenje nastave fizike u osnovnoj školi. OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA I IVANA KUKULJEVIĆA VARAŽDINSKE TOPLICE raspisuje NATJEČAJ za popunu sljedećeg radnog mjesta 1. UČITELJ/UČITELJICA FIZIKE - 1 izvršitelj/učiteljica na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 18 sati ukupnog tjednog radnog vremena uz probni rad od 3 mjeseca. Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Zakonu o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi. Radni odnos ne može se zasnovati sa osobom za koju postoje zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi. Prijava na natječaj mora sadržavati osobne podatke, naznaku radnog mjesta na koji se prijavljuje i mora biti vlastoručno potpisana. Uz prijavu je potrebno priložiti: - životopis - diplomu o stručnoj spremi (preslika) - domovnicu (preslika) - uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci). Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici. Izabrani kandidat prije sklapanja ugovora o radu dužan je predočiti izvornike. Kandidat/kandidatkinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan/dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju o ostvarivanju prava prednosti na koji se poziva. Sukladno odredbi članka 103. stavak 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji u nastavku je poveznica na dokaze koji kandidat/kandidatkinja koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju trebaju priložiti: (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843). Rok za prijavu kandidata je 8 dana od dana objave natječaja. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova. Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na mrežnim stranicama škole, u rubrici „Natječaji“. Sa kandidatima koji se prijave na natječaj biti će provedeno vrednovanje kandidata. Mjesto i vrijeme vrednovanja kandidata biti će objavljeni na mrežnim stranicama škole, u rubrici „Natječaji“, najmanje pet dana prije dana provođenja vrednovanja kandidata. Kandidat koji se ne odazove vrednovanju u zakazano vrijeme, smatra se da je odustao od prijave na natječaj i više se ne smatra kandidatom u daljnjem postupku. Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se poštom ili osobno na adresu: Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Martina Pušteka 1, 42223 Varaždinske Toplice S naznakom „Za natječaj“ Prijave pristigle putem e-maila neće se razmatrati. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Martina Pušteka 1, 42223 Varaždinske Toplice, tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te ih zadržava u skladu s rokovima određenima zakonskim propisima, i nakon toga trajno uništava. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu Škole ili osobnim dolaskom u Školu u radno vrijeme radnim danom, kojom prilikom će Škola provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka kandidati se mogu obratiti izravno Službeniku za zaštitu podataka Škole pisanim putem na adresu Škole.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104340829
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.