Turistički animator/animatorica  HZZ OGLAS

RISUS društvo s ograničenom odgovornošću za turističku animaciju i konzalting
Mjesto rada:
Novi Vinodolski
Rok prijave:
30.04.2023.

Mjesto rada:
NOVI VINODOLSKI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: www.risus.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: dječja animacija u hotelu u Novom Vinodolskom u modernoj igraonici hotela. Dječja animacija se sastoji od: tematskih dana prilagođena djeci
sportskih turnira koji su prilagođeni dobi djece
igrama na otvorenom
kreativnih radionica
Mini diska (navečer)
interaktivnih dječjih predstava u kojima djeca sudjeluju
Mini Club za djecu dijelimo prema dobi djece na dvije skupine: 4-6 godina i 7-12 godina Radi se 6 sati na dan, 1 dan u tjednu je slobodan. Osigurani su smještaj u hotelskoj sobi, sva tri obroka u restoranu hotela s gostima. Osigurani su svi uvjeti za nesmetani rad: uniforme, kostimi i sav potrošni materijal. Osiguran je i pristup perilici za rublje, besplatan Wi-fi. Ovisno o radnim nedjeljama i blagdanima, neto plaća se kreće između 750-900 €. Početak rada je 6.4.2023. Vremenski period rada je 6.4.2023. - 31.12.2023. Zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme. Mogućnost stalnog zaposlenja s obzirom na veliki obujam posla cijelu godinu. Životopise poslati na [email protected]. Više informacija na www.risus.hr.
Poželjno iskustvo u radu s djecom
Nužno jako dobro znanje engleskog jezika
Poželjno što bolje znanje stranih jezika: njemački, slovenski
Traže se srdačne, ljubazne i odgovorne (buduće) animatore koji profesionalno pristupaju poslu
osobe starije od 18 godina
lokacije rada: Novi Vinodolski
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131002674
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje