Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Turistički/a animator/ica

- dana
LOVE CARPE DIEM društvo s ograničenom odgovornošću za turizam
Kategorija:
Administrativna zanimanja, Turizam i ugostiteljstvo, Ostalo
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
08.04.2018.
Mjesto rada:ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:18
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:LOVE CARPE DIEM društvo s ograničenom odgovornošću za turizam
Kontakt:e-mailom: job@carpe-diem.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: turistička animacija kroz dnevne i večernje aktivnosti sa djecom i odraslima. Sportske i fitness aktivnosti, rad sa djecom, ples. Love Carpe Diem, poduzeće za organizaciju turističke animacije, radi proširenja posla u Hrvatskoj i inozemstvu zapošljava nove animatore i voditelje animacijskih timova sa poznavanjem stranih jezika. Tražimo osobe sa znanjem njemačkog, talijanskog, ruskog, švedskog ili francuskog jezika, osobe sa iskustvom ili afinitetom za rad sa djecom, pedagoge, sportaše, plesače, glumce, žonglere, voditelje timova i sve koji žele razviti svoje potencijale na radnom mjestu. Poslodavac nudi: - osiguran smještaj i hrana (3 obroka na dan) - uniforma i rekviziti potrebni za rad - edukacija i supervizija - mogućnost rada cijelu godinu u svjetskim destinacijama - mogućnost napredovanja

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90889384

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare