Trgovac (m/ž)

Mjesto rada:
Staro Čiče
Rok prijave:
23.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Paun trgovina d.o.o. je trgovina bijele tehnike i akustike, malih kućanskih aparata, opreme za kućanstvo, kosilica i vrtnog programa, unutarnje i vanjske rasvjete, klima uređaja, bicikala, računala i periferije, bojlera i opreme, sudopera i slavina, alata, elektro programa…

Tražimo trgovca/prodavača koji bi se pridružio našem timu! Ako volite raditi s ljudima i prirodno ste prijateljski raspoloženi, voljet ćete ovaj posao!

Vaša glavna odgovornost bit će pomagati kupcima, odgovarati na njihova pitanja, prodaja roba i biti super član našeg tima.

Obveze i odgovornosti
• Ljubazno dočekivanje kupaca
• Točno i brzo upravljanje blagajnom
• Odgovaranje na upite kupaca
• Usluživanje i savjetovanje kupaca
• Odgovaranje na pozive po potrebi
• Održavanje čiste i sigurne radne okoline
• Poticanje plana lojalnosti kupaca
• Pomaganje kolegama u rješavanju problema
• Pomoć kod punjenja polica, čišćenja i ostalih dužnosti po potrebi
• Dostava i istovar robe
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• Stalni radni odnos
• Redovita i stabilna primanja
• Ugodno i stabilno radno okruženje
• Poticajnu i dinamičnu radnu okolinu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Minimalno SSS
• B kategorija
• Iskustvo rada u trgovini bijele tehnike ili sličnim poslovima
• Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
• Održavanje profesionalnog izgleda
• Sposobnost učenja o proizvodima
• Sposobnost održavanja pozitivnog i profesionalnog stava prema kupcima
• Odgovornost, temeljitost, ustrajnost
• Poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila tvrtke
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B