Trgovac (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Gavroprom je vodeća tvrtka za veleprodaju i maloprodaju građevinskog materijala u Hrvatskoj. Postojimo 24 godine i iza sebe imamo mnogobrojne zadovoljne kupce. Takav uspjeh možemo zahvaliti i našim vrijednim djelatnicima.

Radi daljnjeg rasta i širenja poslovanja tražimo motivirane kandidate za radno mjesto:

Opis posla:

- rad na blagajni, usluživanje i savjetovanje kupaca
- pisanje ponuda, narudžbi, otpremnica i računa
- uređenje prodajnog prostora, preuzimanje robe, slaganje robe na police
- organiziranje isporuke robe kupcima
- suradnja sa prodajnim timom
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad preko tjedna, nedjelje i svaka druga ili treća subota slobodne
- stalni radni odnos
- edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji građevinskih materijala
- sklonosti edukaciji i prenošenju znanja
- komunikacijske sposobnosti
- sklonost timskom radu
- poznavanje MS Office paketa
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine