Trgovac (m/ž) - više programa

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
23.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Brinemo o ljudima!
Nudimo Vam rad u stabilnoj tvrtci uz pozitivnu radnu atmosferu.
Jeste zainteresirani?

Tražimo najbolje kandidate za poziciju u našem prodajnom centru u Splitu:

TRGOVAC (m/ž)
više programa

Kako će izgledati Vaš posao?
• vodit ćete prodajne razgovore
• bit ćete odgovorni za stvaranje ugodnog mjesta za kupovinu našim kupcima
• bit ćete odgovorni za uspješnu prodaju
• popunjavat ćete prodajno mjesto robom
• održavat ćete čistoću i urednost prodajnog mjesta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• SSS
• poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje asortimana neprehrambene robe (keramika, sanitarije, elektronika, vrtni asortiman)
• obvezno znanje rada na računalu (MS Office programi)
• prodajne vještine
• samostalnost i inicijativa
• savjesnost i pouzdanost
• vještine nošenja sa stresnim situacijama

Kako je raditi kod nas?
• radi se u ugodnoj atmosferi
• radno mjesto je sigurno
• primanja su redovita
• posao koji radite je dinamičan
• dobit ćete mogućnost usavršavanja

Vašu prijavu očekujemo putem linka za brzu prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.
Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 23.7.2017. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro