Trener golfa (m/ž)

Mjesto rada:
Dubai, UAE
Rok prijave:
21.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

TRENER GOLFA, m/f
1 izvršitelj, Dubai - UAE

Agencija Naton HR traži kvalificiranog trenera golfa za rad u Dubai. Klijent je renomirana privatna osoba
(poduzetnik) koja traži trenera za vlastite potrebe poduke.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
UAE

Tražimo trenera koji je certificiran te ima min. 3 godine iksustva u podučavanju golfa u radu s odraslim polaznicima. Prednost imaju kandidati koji iza sebe imaju rezultate i završene sportske edukacije/fakultet. Od trenera se očekuje visoka razina profesonalnosti, izvrsno znanje engleskog jezika, sistematičnost, znanje rada s ljudima, izrazita diskrecija te spremnost na rad u inozemstvu te poštivanje druge kulture. Ujedno, očekuje se spremnost na moguća putovanja s ostatkom 'posade' koja radi za klijenta.

Od osobe se očekuje vremenska raspoloživost za treninge po rasporedu klijenta i samostalnost. Svakako očekujemo osobu koja je vedra, pozitivna, umjerena i pristojna.

Potencijalnom treneru su plaćeni putni troškovi, smještaj, obroci. Radno vrijeme i plaća se dogovaraju s klijentom. Mogući odlazak na razgovor također je financiran od strane klijenta.

NAČIN PRIJAVE (Dobro pročitati!)
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu TRENER GOLFA te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: [email protected]

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
- biti na engleskom jeziku
- imati maksimalno dvije A4 stranice
- sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
- sadržavati Vašu prigodnu fotografijuu zaglavlju životopisa
- sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
- sadržavati nazive i mjesta obrazovnih institucija te periode pohađanja istih i moguće skenove diploma/certifikata
- sadržavati radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca i mjestom rada

* Životopisi koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu
*Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bitće pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail korespondenciju i mobilne pozive
* Znanje engleskog jezika testirat će se usmeno na razgovoru za posao
* Potvrda o nekažnjavanju uvjet je za dobivanje navedenog posla

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine