Transportni radnik (ž/m)

Tvornica željezničkih vozila Gredelj s više od 125 godina tradicije i iskustva u projektiranju, proizvodnji, rekonstrukciji, modernizaciji i održavanju željezničkih vozila i s novim proizvodnim pogonima ponosno ističe činjenicu da je postala dio obitelji Tatravagonka a.s.
Tatravagonka a.s. zapošljava preko 12.000 ljudi diljem svijeta te godišnje proizvede oko 4.000 teretnih vagona, 10.000 okretnih postolja i preveze tone i tone robe širom svijeta.

S novim vlasnikom nastavljamo našu priču o uspjehu i pozivamo vas da se pridružite našem proizvodnom timu!

– 4 izvršitelja

Opis posla:

  • poslovi utvara i istovara robe
  • poslovi transporta robe unutar proizvodnog pogona
  • poslovi održavanja urednosti prostora
  • ostali poslovi prema potrebi

Vaše kvalifikacije:

  • NKV/ KV za proizvodna zanimanja
  • imate 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • osposobljeni ste: za rukovanje mosnom dizalicom, za signalista i vezača tereta te vozača viličara (poželjno)
  • posebni uvjeti rada – rad na visini

Naša očekivanja:

  • spremni ste za rad na visini
  • uspješni ste u procjenama brzine, visine i udaljenosti
  • uspješno surađujete s drugima
  • primjenjujete odgovoran i profesionalan pristup poslu

Što nudimo:

  • stimulativna primanja
  • rad u dinamičnom okruženju

Svim kandidatima unaprijed zahvaljujemo na interesu za rad u našem proizvodnom timu. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi prijava. Ukoliko niste suglasni s navedenim, molimo vas prilikom prijave na natječaj naglasite da želite da se vaši podaci izbrišu iz naše baze po završetku natječaja.

TŽV Gredelj d.o.o. Zagreb, član grupe Tatravagonka Poprad