Traktorist (m/ž)

Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
02.09.2019.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Naš klijent je jedan od vodećih proizvođača vina, maslina i stoke u Hrvatskoj. Cijela priča proizvodnje autohtonih hrvatskih proizvoda zaokružena je turističkim kapacitetima kako bi domaći i strani gosti mogli isprobati i uživati u autohtonim proizvodima Hrvatske. Dobitnici su mnogih europskih i svjetskih priznanja i nagrada i regionalno poznati sa svojim proizvodima. U proizvodnji se koriste najsuvremeniji strojevi i alati kako bi proizvodnja bila što plodonosnija.

Za njihove potrebe tražimo osobu za rad na neodređeno vrijeme.

Mjesto rada: Istra

Opis poslova:

  • Obrada i priprema tla za sjetvu i sadnju
  • Gnojidba, održavanje tla i zaštita usjeva i nasada
  • Održavanje urednosti i pripravnosti poljoprivrednih strojeva i priključnih uređaja
  • Poštivanje Zakona o prijevozu u cestovnom prometu

Uvjeti zapošljavanja:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme
  • Osiguran smještaj
  • Osiguran 1 topli obrok
  • Besplatne edukacije isključivo za radnike agencije (programiranje, managment, poduzetništvo)

Kompetencije kandidata:

  • B kategorija
  • Stručna sprema nije uvjet zapošljavanja
  • Iskustvo rada sa traktorom min. 1 godinu

Očekivani početak rada: 02.09.2019.

Molimo sve kandidate da pošalju svoje podatke putem linka za prijavu ili da se jave na broj telefona 091 891 0594.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.