Tokar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
28.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija Naton WorkService traži:
MAJSTORE STRUKE, više struka/izvršitelja, Njemačka

Tražimo:
- TOKARE

UVJETI RADA:
- lokacija rada: Njemačka, više mjesta/gradova ovisno o trenutnoj raspoloživosti radne pozicije
- zapošljavanje: preko njemačke agencije za ustupanje radnika
- ugovor: na određeni period, prijava, plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
- domena rada: razne tvrtke, tvornice, industrijski pogoni, logističke kuće i sl.
- za kandidate koji su potpisali ugovor refundiran prijevoz do mjesta rada (čuvati putne račune)
- isplata dnevnica i/ili putnih troškova, isplata za topli obrok
- smještaj: nije plaćen, ali je organiziran povoljan zajednički smještaj koji radnici mogu platiti
- satnica: 151 sat mjesečno; mogućnost plaćenog prekovremenog rada, rad u smjenama
- mjesečna neto plaća: od 1600 - 2800€ mjesečno ovisno o vrsti pozicije i iskustvu kandidata

Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- EU državljanstvo: obvezno
- min. završena srednja strukovna škola
- iskustvo rada u navedenoj struci min. 1 godinu
- ozbiljnost, odgovornost, nekonkfliktnost, marljivost, osoba spremna raditi van Hrvatske
- osnovno aktivno znanje njemačkog ILI engleskog jezika (A1-A2) je obvezno

PRIJAVA ZA POSAO
- u životopisu moraju biti točni kontakti, završena škola, poslodavac gdje i što ste radili, fotografija u zaglavlju
- životopis poslati na e-mail [email protected] te navesti naziv struke za koju se prijavljujete

- životopis je ujedno moguće poslati poštom na adresu: Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb

PROCES
- odabrane kandidate kontaktirat ćemo telefonski u vidu kratkog intervjua te im dogovoriti razgovor s njemačkom partnerskom agencijom
- molimo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze u agenciju

VAŽNO
• Molimo kandidate koji se ne mogu ići na rad min. 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju na oglas
• Molimo kandidate da se ne prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju
• Potvrda o nekažnjavanju je obvezna u slučaju angažmana
• Kandidate bez EU državljanstva NE MOŽEMO angažirati
• Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom ili engleskom
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina