Tokar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka, EU
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija Naton HR u suradnji sa partnerskom agencijom u Njemačkoj traži kandidate m/f za slijedeće radne pozicije:

Mjesto rada: Njemačka, EU

Tokar (m/ž)

Lokacija rada:

Lokacija rada ovisi o potrebi klijenata; rad se održava u većem broju gradova i mjesta u Njemačkoj. Klijenti su velike njemačke te internacionalne tvornice i tvrtke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
EU

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti rada:
• Zapošljavanje u njemačkoj agenciji te rad za korisnika (tvrtku) na određeni i neodređeni period
• Prijava zdravstvenog i mirovinskog osiguranja u Njemačkoj
• Radnici koji imaju mogućnost smještaja u nekom od gradova/mjesta mogu to napomenuti u razgovoru s HR menadžerom pa ukoliko postoji mogućnost dodijelit će im se posao tamo, ako je moguće
• Za odabrane kandidate prijevoz do mjesta rada bit će naknadno refundiran u vidu 75% ukupnog troška prijevoza ( molimo čuvati putne račune npr. račun za autobusnu kartu, cestarinu, gorivo ili sl.)
• Plaćen smještaj (38-50 Eura radnik dobiva za smještaj po radnom danu)
• Radnik radi 35 sati na tjedan uz mogućnost prekovremenog rada
• Radnik radi u smjenama po dogovoru s klijentom
• Prekovremeni sati su plaćeni prema tarifnom Zakonu i ugovoru.
• Minimalna mjesečna neto plaća iznosi 1800 – 2500 Eura te finalni iznos plaće ovisi o poziciji, tvrtki za koju radnik radi, iskustvu i znanju radnika; za radnike s više znanja i iskustva plaća može biti i viša
• Znanje njemačkog jezika je obvezno (razina znanja koja uključuje sporazumijevanje i mogućnost rada s korištenjem njemačkog jezika, min. osnovna razina )
• Moguć je ujedno 'rad u paru' : ukoliko zajedno idu dva radnika koji se znaju jedan od njih mora znati njemački jezik npr. KV električar koji zna njemački i pomoćni električar koji pomaže
• Isplata za topli obrok
• Isplata prijevoza

Način prijave:
• Molimo kandidate da se prijave na mail [email protected], te navedu naziv pozicije za koju se prijavljuju
• Molimo kandidate da prilože kraći životopis (do max. 2 stranice ) ili tekst o sebi i radnom iskustvu na njemačkom ili hrvatskom jeziku: životopis mora biti jasan i VJERODOSTOJAN te sadržavati točne kontakte
• Molimo kandidate da se ne prijavljuju na navedene pozicije ukoliko uopće ne znaju njemački jezik na razini koja je tražena te nemaju struku niti iskustva koja se traže BUDUĆI da zasigurno neće biti angažirani
• Molimo kandidate koji se nisu odlučili za rad u inozemstvu te preseljenje da se ne prijavljuju za ove pozicije (kandidat mora biti siguran da želi raditi van Hrvatske)
• Zamolili bismo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze u agenciju

Prijava putem pošte:
Vaš životopis (ukoliko ne koristite e-mail) možete poslati i u pisanom obliku u A4 formatu sa svim podacima na adresu

Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb.
Molimo naznačiti za koju radnu poziciju se prijavljujete.

Proces selekcije:

Samo odabrane kandidate osobno će kontaktirati HR menadžer agencije koji će s njima napraviti telefonski intervju te ih obavijestiti o slijedećim koracima.
Strani jezik:
njemački