Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tig zavarivač - bravar (m/ž)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
COS D.O.O. ZA TRGOVINU I PRIJEVOZ
Mjesto rada:
Stari Jankovci
Rok prijave:
21.09.2019.

Mjesto rada:
STARI JANKOVCI, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike autocad excel word internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 098 775068 pismena zamolba: 32 241 STARI JANKOVCI, V. NAZORA 58 e-mailom: cos.pekarstvo.ograde@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: Planiranje proizvodnje na osnovu radnih naloga, mjerenje, izrada računa i nacrta za proizvodnju, praćenje plana i dinamike proizvodnje, Razina obrazovanja:*min.SSS tehničkog, strojarskog ili zanatskog (bravar, tokar, zavarivač) smjera -Informatička znanja: korištenje računala – pregledavanje sadržaja za unaprijeđivanje proizvodnje i majstorkih vještina -Druga znanja i vještine: Motiviranost i ustrajnost u ostvarivanju ciljeva, odlučnost i sposobnost analitičkog promišljanja, iskustvo u organizaciji i rukovođenju proizvodnje, spremnost na timski rad ali i mogućnost samostalnog donošenja odluka Radno iskustvo: minimalno 2 godine u proizvodnji inox bravarije NUDIMO: stalni radni odnos, napredovanje u skladu sa iskazanim rezultatima, poticajnu i ugodnu radnu atmosferu, rad u dinamičnom okruženju te priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak. Životopis i ostale podatke slati putem maila na cos.pekarstvo.ograde@gmail.com ili poštom na adresu COS d.o.o., Vladimira Nazora 58, 32241 Stari Jankovci. NAPOMENA: samo kandidati užeg kruga izbora bit će kontaktirani, a ostale prijave pohranjujemo u bazu kandidata. PREDVIĐENA PLAĆA 5000-7000 KN (netto)

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102405950
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.