Tester/ica  HZZ OGLAS

MONO za projektiranje informacijskih sustava d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
23.05.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://smrtr.io/4pcdy
Ostale informacije:
Opis posla:
Osoba na ovoj poziciji će raditi na razumijevanju i poboljšavanju novih i postojećih funkcionalnosti naših web i mobilnih aplikacija. Neke od glavnih uloga naših kolega testera su: analiza zahtjeva (business requirements), suradnja s (developerskim) timom na pravovremenom uklanjanju problema (bugova) u sustavu i osiguravanju visoke razine kvalitete te user experiencea (UX).

Uvjeti prijave: najmanje 1 godinu iskustva u testiranju web i/ili mobilnih aplikacija
"oko za detalje"
istraživačke sposobnosti (lociranje problema)
dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
poznavanje alata za automatizirano testiranje
iskustvo u radu s agilnim metodologijama razvoja i stress/load/performance testovima.
U potencijalnim kandidatima za mjesto u timu poslodavac prvenstveno traži znanje, volju i korektan stav prema poslu, klijentima, kolegama i poslodavcu, odnosno: pozitivan pristup poslu i proaktivnost
posvećenost detaljima na projektima
timski duh i samostalnost u radu kada je potrebno
želju za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija
odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima.

Bonus bodovi: višegodišnje iskustvo u gore navedenom.

Poslodavac nudi: fleksibilno radno vrijeme
povremeni remote rad
plaću prema znanju i iskustvu
redovan rast plaće u skladu s napredovanjem i evaluacijama rada
bonuse za radne rezultate
božićnice, jubilarne te druge prigodne nagrade
izazovne projekte, napredne tehnologije i velike inozemne klijente
minimum hijerarhije i agilni pristup
rad s iznadprosječnom ekipom
vrhunski radni prostor
brojne ostale pogodnosti.
*Mogućnost full-remote rada od starta za seniore. Kandidati s manje iskustva obavezni su odraditi on-site prvih 6 mjeseci (u uredu u Osijeku) te po isteku navedenog roka postoji mogućnost za remote u potpunosti. *Remote opcija odnosi se na kandidate iz udaljenih mjesta.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122747212
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje