Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.07.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tesar/tesarica

- dana
MIPCRO društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljske, proizvodne i uslužne radove
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Ivanec
Rok prijave:
31.07.2018.
Mjesto rada:IVANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:MIPCRO društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljske, proizvodne i uslužne radove
Kontakt:osobni dolazak: A. GEORGIJEVIĆA 3, 42240 IVANEC mobitel: 091 2782544 pismena zamolba: A. GEORGIJEVIĆA 3, 42240 IVANEC e-mailom: mipcro@mipcro.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - tesarski poslovi, postave oplata i skela. Uvjeti: - tesar/tesarica - terenski rad – dnevna migracija (Ivanec, Ludbreg, Varaždin). Postoji mogućnost stalnog zaposlenja. Za kandidiranje je potrebno priložiti kopiju svjedodžbe. Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike).

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:93638665

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare