Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Sjedište Koprivnica, teren Hrvatska
Rok prijave:
10.10.2022.

- više radnih mjesta
Mjesto rada: sjedište Bakovčica, Koprivnica, teren Hrvatska

Opis posla:
  • razvijanje odnosa s postojećim poslovnim partnerima
  • pronalaženje potencijalnih novih poslovnih partnera na terenu i uspostavljanje suradnje s njima
  • ostvarivanje zadanih ciljeva uz samostalno planiranje za to potrebnih aktivnosti
  • analiziranje tržišta u okviru djelatnosti i izvještavanje suradnika s ciljem poboljšanja prodajnih rezultata
  • Vrsta posla: ugovor o radu na neodređeno
Uvjeti:
  • minimalno SSS
  • radno iskustvo na poslovima prodajnog predstavnika ili srodnim poslovima, najmanje 1 godinu
  • izražne prodajne, komunikacijske i organizacijske vještine
  • usmjerenost na rezultate prodaje i ostvarivanje ciljeva
  • spremnost na boravak na terenu više dana u tjednu
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • B – kategorija, aktivan vozač
Nudimo:
  • redovita i iznadprosječna fiksna primanja
  • dodaci za eventualni rad nedjeljom i blagdanom i prekovremeni rad
  • dodatne nagrade i stimulacije ovisno o učinku
  • rad u jednoj od najuspješnijih tvrtki u regiji, specijaliziranoj za distribuciju zabavne pirotehnike i izvođenje svih vrsta vatrometa i specijalnih i scenskih efekata, koja osim u Hrvatskoj, posluje i u zemljama EU i u Srbiji i BIH
  • ugodno i motivirajuće radno okruženje i dobra ekipa koja je uvijek spremna pomoći
  • mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
  • popust za zaposlenike
  • jubilarne nagrade
  • prigodne nagrade (božićnica, regres, dar za dijete i slično)
Kratki životopis sa kontakt podacima i opisom radnog iskustva poslati na e-mail [email protected], putem donje 'Brze prijave' ili poštom na adresu ORION d.o.o. P. P. 111, 48000 Koprivnica.