Terenski komercijalist (m/ž) za prodaju drvenih repromaterijala za namještaj stolarima

Mjesto rada:
Sjeverna i sjeveroistočna Hrvatska
Rok prijave:
26.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Sjeverna i sjeveroistočna Hrvatska

Radni zadatci:
Nacrtovanje i izvođenje prodajnih i nabavnih strategija i aktivnosti; sakupljanje, analiziranje svih potrebnih informacija i evidencija o potencijalnim kupcima, analiziranje cjena na tržištu, ekspanzija i razvoj prodajnog programa; sistematička obrada trga i istraživanje novih prodajnih puteva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- odlično poznavanje blagoznanstva materiala za stolare
- izrađen portfelj potencijalnih kupaca
- komunikacijske sposobnosti(pregovaranje)
- mobilnost
- osnovno poznavanje Word i Exel
- takmičarski karakter
- poželjan VI. stupanj obrazovanja ali nije uslov.

Vašu prijavo očekujemo u roku 30 dana na adresu:
INPOS, d.o.o., Celje, Opekarniška cesta 2, 3000 Celje
odnosno na e-adresu: [email protected]
Poznavanje rada na računalu:
napredno