Terenski inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.02.2022.
Plaća:
od 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Talentixx Adria sa sjedištem u Zagrebu je agencija specijalizirana za posredovanje u zapošljavanju na europskom tržištu rada.

Našim kandidatima pružamo profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te samog procesa zapošljavanja.

Za renomiranog klijenta telekomunikacijske industrije, tražimo terenskog inženjera.

OPIS POSLA:
✅ Dokumentiranje svih aktivnosti kroz alate/baze podataka
✅ Inventura opreme i izrada izvještaja
✅ Održavanje i upravljanje mobilne pristupne mreže
✅ Proširenje i puštanje u rad baznih stanica i sustava napajanja
✅ Spremnost na posebne uvjete rada i specifična znanja iz područja visinskog rada
✅ Testiranje sustava i osiguravanje pouzdanosti
Posebne pogodnosti:
✔ Lokacija: Zagreb (teren su sve okolne županije)
✔ Radno vrijeme: u smjenama od ponedjeljka do petka (jutarnje i poslijepodnevne)
✔ Plaća: FIKSNI + VARIJABILNI DIO
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- Minimalno VŠS
- Radno iskustvo 1 godina
- Spremnost na rad na terenu
- Rad na visini, penjanje korištenjem propisane penjačke opreme
- Položen tečaj penjanja u skladu s međunarodnim standardima
- Izloženost neionizirajućem zračenju
- Redovni sistematski pregled kod ovlaštenog liječnika medicine rada u skladu s Pravilnikom o posebnim
uvjetima rada
- Spremnost na povremeni prekovremeni rad, odnosno pasivno dežurstvo

Prijavite se na email [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola