Telekomunikacijski instalater / instalaterka tehničar  HZZ OGLAS

Poslodavac:
ELECTRONIC SECURITY d.o.o. tehnička zaštita imovine
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
07.10.2022.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - instalacija, spajanje, puštanje u rad i održavanje informatičkih, telekomunikacijskih i svjetlovodnih mreža i sustava - instalacija, spajanje, puštanje u rad i održavanje antenskih i telefonskih sustava - samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu - samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka - obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti. Uvjeti: - SSS/VŠS tehničke, telekomunikacijske ili računarske struke - min. 2 godine iskustva rada na sličnim poslovima - poznavanje telekomunikacijskih tehnologija je poželjno - spremnost za rad na terenu - sposobnost rada na visini - obvezna vozačka dozvola B kategorije - napredno poznavanje rada na računalu - sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini te prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena (smjenski rad, rad vikendom po potrebi) - profesionalan, proaktivan i odgovaran pristup radu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126172869
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.