Telefonsko anketiranje

191 dan
Poslodavac:
Studentski Centar u Zagrebu
Mjesto rada:
Trnje
Rok prijave:
25.07.2018.

Opis radnog mjesta: Tražimo studente/ice za provođenje telefonskih anketa u navedenom periodu

Mjesto rada: Petra Grgeca 9, Trnje (2 minute od suda Palače pravde)
Plaćanje : 18 kn/sat, vikend 20 kn/sat
Period rada: 20.07– 10.08.017 (po potrebi i duže)

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak- 16:00 - 21:15
subota: 10:00 – 17:00

Uvjeti :
- spremnost na rad 3 smjene u tjednu ili više
- jasno izražavanje,
- razvijene komunikacijske vještine,
- zainteresiranost za tehnologiju i rad s ljudima,
- spremnost na timski rad i dijeljenje informacija, strpljenje.

Kontakt osoba : Nina (01 6331 517)
Napomena: obavezno prvo poslati životopis na: catisupervizori@prizmacpi.hr
Nepotpune prijave (bez kontakt podataka) nećemo uzimati u obzir.
Molimo da se jave isključivo ozbiljni kandidati koji mogu raditi u navedenom terminu.
Vrsta posla:student servis
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Plaća:od 18 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Studentski Centar u Zagrebu
Adresa:Petra Grgeca, Trnje
Telefon:+38514593673, +38514593674

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare