Telefonski operater na talijanskom jeziku (m/ž)

Mjesto rada:
Rad od kuće
Rok prijave:
12.07.2022.

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, tvrtku koja se bavi istraživanjem tržišta i ispitivanjem javnoga mnijenja, tražimo motivirane i odgovorne osobe na poziciji:

Lokacija: Rad od kuće

OPIS POSLA:

  • Kontaktiranje postojećih i potencijalnih korisnika s talijanskog govornog područja
  • Istraživanje tržišta i marketinške aktivnosti
  • Evidentiranje kontakata s korisnicima

UVJETI:

  • Odlično znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
  • Osnovno korištenje MS Officea

NUDIMO:

  • Mogućnost rada na puno i nepuno radno vrijeme
  • Fleksibilan raspored prilagođen individualnim potrebama
  • Rad od ponedjeljka do petka

Ukoliko si zainteresiran za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis najkasnije do 12.07.2022. klikom na gumb za prijavu ispod oglasa.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.