Tehnolog u proizvodnji u elektrolizi - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Mostar, Bosna i Hercegovina
Rok prijave:
02.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluminij d.d. Mostar

Na temelju članka 141. Statuta Aluminija d.d. Mostar , Uprava Aluminija d.d. Mostar raspisuje

Natječaj za prijam radnika
Članak 1.

Oglašava se natječaj za izbor kandidata za slijedeće radno mjesto:

1. TEHNOLOG U PROIZVODNJI U ELEKTROLIZI / PRIPRAVNIK (m/ž) – 1 izvršitelj
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Bosna i Hercegovina

Znanja i kvalifikacije:
Članak 2.
Kandidati trebaju ispunjavati slijedeće uvjete:
- VSS – VII stupanj stručne spreme, odnosno visoko obrazovanje drugoga ili trećega ciklusa Bolonjskog sustava - smjer metalurški, elektrotehnički ili tehnološki,
- aktivno znanje engleskoga ili njemačkoga jezika u govoru i pismu.

Dodatni uvjeti:
- vještine komuniciranja i rada u timu,
- poznavanje rada na računaru,
- sposobnost rada u multidisciplinarnom timu,
- spremnost na rad u dinamičnoj radnoj atmosferi, odgovornost, pouzdanost.

Opis poslova:
- odgovoran za provedbu svih propisanih tehnoloških uputa i propisa vezano za tehnološki proces,
- odgovora za rad serije i predlaže eventualne promjene tehnoloških parametara,
- sudjeluje u poslovima unaprjeđenja tehnološkog procesa i opreme u sektoru,
- kontrolira rad automatike i daje sugestije glavnom tehnologu za promjenu parametara regulacije,
- sudjeluje u praćenju rada novih ćelija,
- koordinira poslove vezane za parcijalni remont ćelija,
- odgovoran za izradu plana startanja (zaustavljanja) ćelija i propisuje tehnologiju startanja (zaustavljanja),
- sudjeluje u izradi planova obuke djelatnika u sektoru,
- surađuje sa službom kontrole kvalitete i na bazi dobivenih rezultata odgovoran je za provođenje eventualnih korekcija,
- prati stručnu literaturu i propise vezano za odvijanje proizvodnog procesa,
- suodgovoran za raspolaganje i korištenje sredstava i opreme i racionalno korištenje sirovina i drugih repromaterijala,

Društvo nudi:
- mogućnost zasnivanja radnoga odnosa,
- mogućnost napredovanja,
- obuku i usavršavanje,
- rad u stručnomu timu.

Članak 3.
Odabir kandidata izvršit će Povjerenstvo za provedbu natječaja, a imenovanje istih izvršit će Uprava Društva.

Članak 4.
S kandidatom se zaključuje ugovor o radu s pripravnikom.

Članak 5.
Kandidati koji uđu u uži izbor biti će pozvani na intervju i bit će izvršeno njihovo testiranje.
Prijave kandidata trebaju sadržavati:
- ovjerenu presliku osobne iskaznice
- uvjerenje o državljanstvu, ne starije od šest (6) mjeseci od dana izdavanja od strane mjerodavnog tijela (izvornik ili ovjerena preslika);
- izvornik ili ovjerena preslika diplome, u slučaju da škola nije završena u Bosni i Hercegovini strana diploma mora biti nostrificirana (dokaz o nostrifikaciji);
- životopis s kontakt podacima.

Članak 6.
Prijave sa svim traženim dokumentima treba dostaviti na adresu:
Odjel ljudskih resursa
Baćevići bb, 88000 Mostar, BiH

s naznakom „Prijava za natječaj za poziciju TEHNOLOG U PROIZVODNJI U ELEKTROLIZI - PRIPRAVNIK - NE OTVARATI“

Članak 7.
Natječaj ostaje otvoren osam (8) dana od nadnevka objave.

Članak 8.
Rok za obavljanje intervjua jest petnaest (15) dana od nadnevka završetka natječaja.
Nepotpune, nepravodobne i neuredne prijave, prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete ovoga oglasa, kao i preslike tražene dokumentacije koje nisu ovjerene, ne će biti uzete u razmatranje.
Podnositelji prijava s kojima se ne stupi u kontakt u roku od sedam (7) dana od nadnevka zatvaranja natječaja ne će biti uzeti u razmatranje u daljnjemu postupku.
Društvo nije obvezno vraćati dokumentaciju dostavljenu uz prijavu.

Direktor Društva
Dražen Pandža
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro