Tehnolog/tehnologinja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PROSTORIA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sveti Križ Začretje
Rok prijave:
02.06.2022.

Mjesto rada:
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Izrada modela novih i postojećih proizvoda prema zadanim tehničkim nacrtima,
izrada radioničke dokumentacije za proizvodnju,
modeliranje i tehnološka razrada proizvoda,
predlaganje promjena prilagođenih serijskoj proizvodnji,
praćenje prvih serija proizvoda i aktivno sudjelovanje u izradi radnih uputa,
unaprjeđenje (korištenjem novih materijala i tehnologija) postojećih naprava i proizvoda u svrhu povećanja produktivnosti i pojednostavljenja serijske proizvodnje,
izrada programa i krojnih slika na CNC strojevima,
prilagodbe modela i nacrta za posebne elemenate (proizvode) prema specifičnim zahtjevima,
korekcije kalkulacija i sastavnica za nove proizvode,
aktivno sudjelovanje u unaprjeđenju proizvodnje, odabiru novih strojeva i tehnologija primarno u drvnoj industriji.
Uvjeti: Stručna sprema: VŠS, VSS ili više obrazovanje (strojarstvo, građevina, elektrotehnika),
obavezno iskustvo rada od 3 godine na istim ili sličnim pozicijama (prednost će imati kandidati s iskustvom rada u proizvodnji slične veličine poduzeća),
znanje engleskog jezika,
poznavanje MS Office paketa.
Poželjne kvalifikacije: Napredno poznavanje procesa proizvodnje sa tehnološkim postupcima, posebice poznavanje tehnologija obrade svih vrsta materijala (metal, masiv, pločasti, opjena i tkanine),
izrada i razumijevanje radioničkih crteža, 3D modela, sastavnica i ostale tehničke dokumentacije,
Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo: Plaćen prijevoz,
prigodne i godišnje nagrade,
kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna,
dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa,
vanjska školovanja i edukacije,
rad u urednom, ugodnom, novom pogonu,
mlad i dinamičan tim.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122990203
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje