Tehnolog/tehnologinja u odjelu zavarivanja  HZZ OGLAS

Kostwein - proizvodnja strojeva društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Trnovec
Rok prijave:
23.06.2022.

Mjesto rada:
TRNOVEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Podravska ulica 37, 42000 Varaždin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Uvjeti: - obrazovanje strojarskog smjera, prednost osobe s diplomom IWE, IWT, IWS i/ili najmanje 3 godine iskustva kao zavarivač ili poslovođa zavarivanja - vrlo dobro poznavanje tehničke dokumentacije (standardi, oznake) - samostalnost u radu, logično razmišljanje, predanost radu, fleksibilnost - visoka razina informatičke pismenosti - izvrsno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu - visoka produktivnost i osjećaj odgovornosti - prednost iskustvo s automatiziranim računalnim sustavima
Opis posla: Vaši zadaci uključuju izradu radnih planova, naloga za proizvodnju i izrada kalkulacija na području zavarivanja i strojne obrade. Ujedno će Vaš zadatak uključivati naknadnu kontrolu kalkulacija kao i obradu i održavanje podataka u našoj bazi podataka.
Osobne karakteristike koje tražimo: - Samopouzdanje / samodisciplina / samoorganizacija - logično razmišljanje - angažman / samoinicijativa / osobna odgovornost - sposobnost rada u stresnom okruženju - timski rad / komunikacijske vještine - spremnost na službena putovanja
Nudimo: - Prijava na puno radno vrijeme - Putni troškovi plaćeni u cijelosti - Ostali neoporezivi dodaci na plaću
Mogućnost stalnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123660220
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje