Tehnolog (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J
za radno mjesto

TEHNOLOG/INJA (m/ž)

- 1 izvršitelj
- na neodređeno radno vrijeme
- probni rad 6 mj.

Opis poslova:
- Razrada pojedinih tehnoloških operacija
- Izrada tehničke dokumentacije (udesne i instrukcijske liste)
- Određivanje sistema i načina rukovanja materijalom
- Kontinuirano analiziranje i unapređivanje postojećih tehnoloških procesa
- Sudjelovanje u provođenju probne serije
- Praćenje parametara proizvodnje
- Sudjelovanje u izradi preventivnih planova održavanja linija, strojeva,uređaja, alata
- Sudjelovanje u izradi idejnih i izvedbenih projekata tehnološkog procesa proizvodnje
- Otklanjanje proizvodnih problema
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS, VSS (elektro ili strojarski smjer)
- Napredan rad na računalu
- MS Office
- Znanje engleskog jezika

Prednost:
- Samostalnost u rješavanju zadataka
- Rad u Solidworks-u
- 1 godina radnog iskustva

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 27.09.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno