Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.05.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehnolog (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Babić Pekara d.o.o. Babić Pekara d.o.o.
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
16.05.2019.

Opis radnog mjesta: Babić pekara d.o.o., Kopilica 19, Split traži jednog izvršitelja za obavljanje poslova na radnom mjestu tehnolog (m/ž) u pekarskom pogonu u Splitu.

Opis poslova:
- Organiziranje proizvodnih procesa u pogonu
- Kontrola provođenja utvrđenih proizvodnih procesa
- Kontrola kvalitete proizvoda
- Poznavanje sustava HACCP
- Briga oko kvalitetnog i učinkovitog trošenja sirovina
- Vođenje svih potrebnih dokumenata vezanih za proizvodne procese
- Izrada odgovarajućih analiza
- Provođenje poslovne politike društva
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Splitsko-dalmatinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- VSS prehrambeno-tehnološkog smjera
- Radno iskustvo u prehrambenoj industriji najmanje 1 godina
- Položen vozački ispit B kategorije
- Poznavanje engleskog jezika

Radni odnos: Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare