Tehnolog (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Feroimpex automobilska tehnika d.o.o. je tvrtka koje djeluje na hrvatskom i europskom tržištu. S uhodanim timom stručnjaka i više od 450 zaposlenih ostvaruje vrhunske rezultate u zahtjevnoj proizvodnji ležajeva, dijelova za automobilsku, industriju-proizvodnja alata i komponente ležajeva za vjetroelektrane.

U posljednjih nekoliko godina ulazi u sam vrh hrvatskog gospodarstva. Proizvodni pogoni zauzimaju oko 10.000 m2.

Opis posla:
- razrada tehnologije
- izrada programa za proizvodnju
- praćenje proizvodnje
- izrada ponuda
- parametrizacija i standardizacija proizvodnog procesa
- unapređenje proizvodnog procesa
- propisivanje i stvaranje standardnih radnih uputa
- vođenje projekata razvoja novih proizvoda
- provedba tehnoloških testiranja
- suradnja pri provedbi validacijskih postupaka
- izrada edukacijskih materijala
- evaluacija tehnoloških unapređenja i novih tehničkih rješenja

Povremeni poslovi:
- posjeti glavnim kupcima tvrtke-putovanje u zemlje EU
- obilazak proizvodnih pogona glavnih kupaca
Posebne pogodnosti:
- usavršavanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS, VSS (FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE)
- minimalno 1. godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- napredno znanje engleskog jezika
- prednost njemački jezik
- dobro poznavanje rada sa programskim alatima (MS Office, SolidWorks, Autocad)
- napredno poznavanje excela
- prednost proizvodni smjer sa poznavanjem programiranja CNC strojeva
- vozačka dozvola (b kategorija)

Potrebna znanja i vještine:
- organiziranost
- komunikacijske vještine
- proaktivnost
- samostalnost u radu
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina