Tehnolog/inja za motore i motorna vozila  HZZ OGLAS

HAVAS - Zemaljske usluge društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
12.07.2023.

Mjesto rada:
VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: 10410 Velika Gorica, Ulica Rudolfa Fizira 1
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Izradu, izmjenu i nadopunu tehničke dokumentacije za potrebe održavanja.
Distribuciju tehničke dokumentacije korisnicima opreme (uputstva za rukovanje) i radionici (uputstva za održavanje i ostala pripadajuća dokumentacija).
Sudjelovanje u izradi terminskih i operativnih planova održavanja.
Izradu prijedloga godišnjih planova investicijskog i tekućeg održavanja.
Sudjelovanje u pregledima opreme i uređaja (kvartalni pregled, godišnji pregled, pregled na zahtjev inspektora) sukladno zakonskim propisima.
Tehničko provođenje preventivnog održavanja u Službi.
Ispravno popunjavanje i evidentiranje svih podataka vezanih za radne naloge u Službi.
Organiziranje tehničkih pregleda vozila i kontrola tehničke ispravnosti vozila i opreme, sukladno zakonskim propisima.
Utvrđivanje oštećenja i kvarova na opremi i strojevima te predlaganje načina otklanjanja utvrđenih kvarova.
Osiguranje optimalnih zaliha materijala i rezervnih dijelova iz tehničkog skladišta.
Izradu tehničkih normativa (tehničkih podataka) za nabavu rezervnih dijelova i potrošnog materijala iz tehničkog skladišta.
Izradu planova i strategija održavanja, listi zadataka, kreiranje objekata održavanja, tipova opreme i sredstava rada te ažuriranje podataka u operativnom sustavu.
Otvaranje, kontrolu i obradu radnih naloga za vanjske usluge.
Kontrolu radnih naloga internog održavanja i ažuriranje podataka u sustav.
Kontrolu rada vanjskih izvođača i ovjeru pripadajuće dokumentacije.
Arhiviranje i čuvanje tehničke dokumentacije te vođenje evidencije o istoj.
Unapređenje tehnologije održavanja.
Izradu uputstava za pojedine procese rada iz drugih djelokruga struke i kontrola njihove primjene.
Praćenje i kontrolu realizaciju Plana tekućeg i investicijskog održavanja.
Uvjeti VSS/ magistar inženjer strojarstva
Poželjno – kandidati koji su magistrirali ili diplomirali na katedri za motore i motorna vozila
Poželjno najmanje dvije godine radnog iskustva
Znanje engleskog jezika
Znanje uredskih programa MS Office, SAP
Znanje rada u CAD programu
Vozački ispit "B" kategorije
Dodatni poželjni uvjeti Poznavanje informacijskih tehnologija
Poznavanje procedura održavanja osobnog i teretnog programa
Poznavanje tržišta rezervnih dijelova.
Poznavanje tržišta servisnih usluga.
Visoka razina odgovornosti
Dobre komunikacijske vještine
Spremnost na timski rad
Orijentiranost cilju i proaktivnost
Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.
Nudimo Rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
Stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
Subvencioniranu prehranu
Parking
MultiSport karticu
Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu : HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: [email protected], s naznakom „Tehnolog/inja za motore i motorna vozila“ Prijavi priložiti: - životopis; - dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica), - presliku osobne iskaznice, - svjedodžbu o završenoj školi, - važeće uvjerenje o nekažnjavanju, - ispis staža iz HZMO-a. - vozačka dozvola B kategorije Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132176264
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje