Tehnički crtač/ica  HZZ OGLAS

MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Darda
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
DARDA, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Crtanje namještaja prema zahtjevima arhitekata, designera i investitora
Izrada idejnih nacrta
Izrada radioničkih nacrta (razrada nacrta do najsitnijih detalja)/ izrada tehničke dokumentacije
Izrada predkalkulacija materijala
Definiranje potreba materijala za određeni proizvod/nalog/projekt
Unošenje potreba u ERP
Suradnja s voditeljem projekta
Praćenje izrade proizvoda u procesu proizvodnje
Suradnja s prodajom - potpora prilikom izrade kalkulacija
Uvjeti: Minimalno srednja stručna sprema (SSS), poželjno tehničkog/strojarskog usmjerenja
Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Čitanje radnih naloga i tehničkih nacrta
Poželjno poznavanje proizvodnog procesa, strojeva za proizvodnju i sredstava rada
Poželjno poznavanje tehnologije proizvodnje i materijala
Poželjno poznavanje Cut Rite programa
Poznavanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije
Prednost predstavlja: 2 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
Poznavanje materijala za proizvodnju namještaja
Poznavanje principa konstruiranja namještaja
Poznavanje rada u ERP sustavu
Rad u nekom od programa za tehničko crtanje - Solidworks, Auto Cad, Megacad/Megatischler, Corpus
Poslodavac nudi: Ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131454279
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje