Tehničar za telekomunikacije (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
07.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
comcross croatia d.o.o. je tvrtka koja se bavi projektiranjem i izgradnjom telekomunikacijskih mreža u Hrvatskoj i Njemačkoj. Tvrtka svoj ugled gradi kvalitetnom radom i profesionalnim i odnosom prema svojim zaposlenicima, partnerima, kupcima i cijeloj zajednici, te jedna od malobrojnih tvrtki koja ima direktne ugovore s njemačkim teleoperaterima.

Temeljna djelatnost tvrtke je tehničko pružanje usluga teleoperaterima u osiguranju većih mrežnih kapaciteta i modernizacije sustava.

Naše usluge uključuju savjetovanje prilikom odabira tehnologija za razvoj telekomunikacijskih mreža, projektiranje, izgradnju i održavanje telekomunikacijskih mreža.

Tražimo tehničare iz područja mobilne, fiksne i podzemne mreže na projektima u Njemačkoj.

Tražimo 30 djelatnika (m/ž)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stimulativna primanja
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u kojem se cijeni mišljenje svakog pojedinca
- smještaj je plaćen u cijelosti
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zaposlenja na stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- znanje njemačkog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na timski rad
- spremnost na učenje i usavršavanje
- aktivno poznavanje rada na osobnom računalu

Vaš životopis nam pošaljite putem linka za prijavu.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina