Tehničar za telekomunikacije (m/ž)

19 dana do isteka
Rijeka, Umag, Čakovec, Dugo Selo, Ivanić Grad, Kutina, Zagreb, Zadar, Benkovac, Split, Dubrovnik, Slavonski Brod, Varaždin, Nova Gradiška, Bjelovar, Karlovac, Osijek, Makarska, Omiš
Rok prijave:
13.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

(s mjestom rada u Rijeka, Umag, Čakovec, Dugo Selo, Ivanić Grad, Kutina, Zagreb, Zadar, Benkovac, Split, Dubrovnik, Slavonski Brod, Varaždin, Nova Gradiška, Makarska, Omiš, Osijek, Bjelovar, Karlovac)

Kako bi izgledao tvoj radni dan?
Svaki radni dan je dinamičan, upoznaješ puno ljudi, voziš se službenim automobilom, koristiš alate i mjerne uređaje pri rješavanju problema, prezentiraš i prodaješ usluge Hrvatskog telekoma, sudjeluješ na timskim sastancima, dobivaš redovitu povratnu informaciju na svoj rad.

Tvoji zadaci:
• instalacija, puštanje u rad i održavanje telekomunikacijske mreže i opreme kod korisnika
• samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
• obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti
• savjetovanje korisnika oko odabira usluge
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
• službeno vozilo za potrebe rada na terenu
• službeni mobitel, laptop i tablet
• bonuse na plaću
• naknadu za topli obrok
• rad na duži period i mogućnost razvoja karijere
• fleksibilno radno vrijeme
• program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
• slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje ispunjavaš:
• SSS
• spremnost za rad na terenu
sposobnost rada na visini
obvezna vozačka dozvola B kategorije
• napredno poznavanje rada na računalu

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na broj telefona 091 6193 900.

Zahvaljujemo svima na prijavi.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se tvojoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb