Tehničar za podešavanje strojeva (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J
za radno mjesto

TEHNIČAR ZA PODEŠAVANJE STROJEVA m/ž

- 1 izvršitelj
- na određeno 3 mj. uz probni rad 1 mj.

Opis poslova:
- postavljanje i podešavanje opreme, briga o ispravnosti opreme za odvijanje planirane proizvodnje
- provođenje tehnološke discipline i briga o kvaliteti proizvoda
- sudjelovanje u proceduri upravljanja procesom
- obavljanje poslova transporta za potrebe odjela ručnim viličarem i snabdjevanje radnih mjesta s potrebnim materijalom
- paletiziranje gotove robe i priprema za otpremu
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV, VKV, SSS (strojarska, elektro i metalska struka)
- poželjna stručna osposobljenost za rukovanje viličarom
- sklonost timskom radu
- inicijativa i želja za učenjem

Prednost:
- iskustvo i poznavanje rada sa pneumatskom opremom
- poznavanje opreme proizvodnih linija

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 27.09.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola