Tehničar u proizvodnom pogonu (m/ž)

Mjesto rada:
Konjščina
Rok prijave:
25.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka ZMH Horvat d.o.o. osnovana je 1993. i jedna je od vodećih tvrtki u Hrvatskoj u proizvodnji, preradi, skladištenju i distribuciji smrznute hrane (ribe, povrća, voća i proizvoda od tijesta).

Kontinuiranim ulaganjem u proizvodno-skladišne kapacitete i suvremenu tehnološku opremu te zadovoljavanjem najviših normi za sigurnost i kvalitetu hrane tvrtka se etablirala kao pouzdan partner vodećih međunarodnih trgovačkih lanaca i HORECA tržišnog segmenta u Hrvatskoj, Sloveniji, Italiji, Austriji, Njemačkoj i drugim tržištima s ciljevima daljnjeg razvoja i proširenja asortimana proizvoda i usluga.

Opis posla:
- pokretanje i podešavanje strojeva u proizvodnji
- otklanjanje grešaka i zastoja u tehnološkom procesu
- preventivno održavanje strojeva i opreme u proizvodnji
- rukovanje i održavanje druge opreme i strojeva

Tražimo 2 izvršitelja/ice.
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja
- isplatu dodataka na plaću
- naknadu za prijevoz
- organiziran topli obrok
- rad u stabilnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- SSS/VŠS strojarskog, elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
- otvorenost za učenje
- poželjno radno iskustvo

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene zahtjeve, a želite siguran posao u poticajnom okruženju, javite se!

Na ovaj oglas se možete prijaviti slanjem životopisa i motivacijskog pisma na email adresu: [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola