Tehničar u centru za razvoj pekarstva / Pekar (m/ž)

Mjesto rada:
Prigorje Brdovečko
Rok prijave:
25.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lesaffre Adriatic d.o.o., dio internacionalne grupacije Lesaffre, sa sjedištem u Prigorju Brdovečkom nedaleko od Zaprešića, traži novog člana tima za poziciju

Tehničar u centru za razvoj pekarstva, pekar (m/ž)

Opis posla:

• Provedba probnih pečenja u svrhu: razvoja novih proizvoda, testiranja novih sirovina, kontrole kvalitete te razrade novih receptura
• Izrada uzoraka za probna pečenja u Pekarskom centru te priprema uzoraka za probna pečenja na terenu
• Pečenje proizvoda i sudjelovanje na prezentacijama za kupce
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Profesionalno i dinamično radno okruženje
• Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno
• Mogućnost profesionalnog razvoja
• Podrška kolega u timu - mentorstvo
• Osigurani autobusni prijevoz na relaciji Zagreb – Prigorje Brdovečko
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• SSS, prehrambeno-tehnološkog smjera – pekar
• Poznavanje tehnologije i vještine izrade pekarskih proizvoda
• Fleksibilnost te usmjerenost na rad u timu
• Proaktivnost, spremnost na učenje i poslovno usavršavanje
• Radno iskustvo u industrijskim ili zanatskim pekarama, minimalno 2-3 godine

Ukoliko ste zainteresirani i ispunjavate navedene uvjete pozivamo Vas da svoje zamolbe sa životopisom pošaljete putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno