Tehničar / serviser na sustavima tehničke zaštite i vatrodojave (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
04.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Poretti d.o.o. i Poretti–obrt su, kao jedne od vodećih projektnih i instalaterskih tvrtki sustava tehničke zaštite, vatrodojave i integracije u Istarskoj regiji, instalaterskom, servisnom i logističkom podrškom preko 23 godine prisutne kod jako velikog broja klijenata. Osmišljavamo i izvodimo cjelovita, inovativna i integrirana rješenja tehničke zaštite i upravljanja za poslovne, trgovinske, hotelske, financijske i industrijske, javne i rezidencijalne objekte. U rješenja koja projektiramo i izvodimo pripadaju sustavi video nadzora, protuprovale, vatrodojave i odimljavanja, interfonije, automatike, kontrole pristupa i radnog vremena, domotike te međusobne integracije sustava u CNUS. Razmišljamo i djelujemo dugoročno, što prije svega znači da sa sudionicima na tržištu njegujemo odnose poštovanja i povjerenja.

Ukoliko ste ambiciozna, odgovorna i društvena osoba, sklona radu u dinamičkom okruženju, pozivamo Vas da se pridružite našem dugogodišnjem uspješnom timu i iskoristite svoje potencijale na poslovima:
- postavljanje i programiranje sustava tehničke zaštite – video nadzora, protuprovale, vatrodojave i odimljavanja, interfonije, automatike, kontrole pristupa i radnog vremena
- postavljanje instalacija sustava
- programiranje računalnih mreža (osnovno / napredno)
- rad na području Istarske županije te po potrebi i u drugim županijama
- održavanje i servisiranje sustava tehničke zaštite
- vođenje evidencije poslovnih aktivnosti te izrada dnevnih izvještaja
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rad
- poticajan dohodak sukladan ostvarenim rezultatima i iskazanom zalaganju
- benificije i stimulativna nagrađivanja
- profesionalni napredak kroz različite oblike kontinuiranog stručnog usavršavanja
- rad s najmodernijim tehnologijama u mladom, ambicioznom i stručnom profesionalnom timu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
- 2 godine relevantnog radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- informatička pismenost, rad u Windows okruženju
- poznavanje rada računalnih mreža (LAN) (osnovno/napredno)
- proaktivnost, samostalnost i motiviranost, kao i sklonost timskom radu
- visok stupanj odgovornosti i inicijative u radu te radne etike i poštenja
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjna licenca zaštitara – tehničara (nije uvjet)

Napomena: molimo da u životopisu napišete detaljne informacije o radnom iskustvu (poslovi i zadaci koje ste obavljali) i kratke informacije o djelatnosti firmi u kojima ste radili.

Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka, biti će pozvani u roku od petnaest (15) dana od dana završetka natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine