Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.09.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehničar proizvodnje kompozita (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
10.09.2015.

Tvrtka Rimac Automobili ima ambiciju biti vodeća tvrtka za high-performance električna vozila, pogonske i baterijske sustave. Naši proizvodi se smatraju vrhuncem tehnoloških dostignuća na raznim područjima. Stoga od svakog člana tima očekujemo izvrsnost na svakoj razini. Svaki zaposlenik unutar tima svakim danom uči, napreduje i raste te sudjeluje u cijelom procesu stvaranja proizvoda koji imaju globalni doseg i odjek. Postanite dio tima jedne od najperspektivnijih tvrtki u okruženju.

Rimac Automobili d.o.o. traži Tehničara proizvodnje kompozita koji će biti dio tima za izradu proizvoda od kompozita. Očekujemo da osoba ima iskustva i da samostalno može obavljati većinu radnih zadataka te da je vrlo pedantna i uredna. Osobe koje se prijavljuju moraju imati strast prema radu i stvaranju vrhunskih proizvoda vlastitim rukama. Aktivno korištenje osnovnih alata na računalu (MS Office, Internet...) te vladanje engleskim jezikom su također poželjne vještine

Opis posla:

  • Proizvodnja dijelova od kompozitnih vlakana ručnim laminiranjem i vakumiranjem
  • Priprema modela za skidanje kalupa
  • Modeliranje prirubnica i kalupa
  • Uređivanje kalupa
  • Brušenje, poliranje i premazivanje proizvoda
  • Obrada i uređivanje proizvoda
  • Priprema proizvoda za lakiranje
  • Lijepljenje folija i lakiranje
  • Održavanje radione i radnog pribora

Uvjeti:

  • SSS
  • Poželjna zanimanja: auto lakirer, plastičar
  • Iskustvo rada sa kompozitnim materijalima
  • Pedantnost i urednost
  • Samostalnost u obavljanju posla
  • Proaktivnost
  • Timski rad
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Poznavanje Microsoft Office paketa
  • Želja za učenjem i usavršavanjem

Molimo da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete isključivo putem Brze prijave do 10.09.2015.