Tehničar/ka za ugradnju ekstenzija trepavica

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
09.03.2018.
Plaća:
od 398 € do 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Beba Beauty Centar u Splitu zapošljava vedru i komunikativnu osobu sa znanjem ugradnje ekstenzija trepavica.
Iskustvo u radu klasičnih i volumenskih trepavica je poželjno, ali nije uvjet. Od Vas očekujemo predanost poslu i želju za novim znanjima. Mogućnost stalnog zaposlenja.

Vaše cijenjene zamolbe sa životopisom možete slati na [email protected] ili nas kontaktirati na mob 091/3383243
Posebne pogodnosti:
Mogućnost edukacije i ostalih tehnika usko vezanih za rad u kozmetičkom salonu.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Završen tečaj ugradnje ekstenzija trepavica
Minimalna stručna sprema:
Tečaj
Strani jezik:
engleski